Hallitus

Hallitus 2020

Kari Myllymäki
kari.myllymaki@anvianet.fi
040 523 4074
Hallituksen puheenjohtaja

Timo Ronkainen
timo.ronkainen@anvianet.fi
040 528 0701
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistus

Terho Taarna
terho.taarna@kokkola.fi
0400 761 343
Hallituksen jäsen, karttajaosto

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865
Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja

Raija Lumiaho
raija.lumiaho@kotinet.com
040 5300 241
Hallituksen jäsen, sihteeri

Minna Maunula
minna.maunula@gmail.com
Hallituksen jäsen

Jarkko Orjala
jorjala@gmail.com
050 353 4127
Hallituksen jäsen

Henna Virkkala
Hallituksen jäsen




   
Lisää uutisia
Kokkolan Suunnistajat
Kategoriat